Letní komunitní aeroklubový tábor 2024

Letní komunitní aeroklubový tábor 2024

Chcete-li pro své děti letos zajistit nezapomenutelné léto plné zábavy, dobrodružství a nových zkušeností, neváhejte se přihlásit na náš letní komunitní aeroklubový tábor! S kapacitou 20 dětí a termínem od 8.7. do 12.7. 2024 za poplatek pouhých 1500 Kč, nabízíme nejen skvělou zábavu, ale i stravu a pitný režim během celého pobytu.

Tento příměstský tábor není jako ostatní, níže pohled na některé z našich plánovaných aktivit:

1. Sportovní hry: Děti se mohou těšit na hry na hřišti a další sporty, které podporují týmovou spolupráci a pohybovou aktivitu.

2. Umělecké činnosti: Malování, kreslení, modelování a další kreativní aktivity rozvíjející umělecké dovednosti.

3. Vzdělávací workshopy: Vědecké experimenty, matematické hry, jazykové lekce a další aktivity podporující učení a rozvoj dovedností.

4. Hudební aktivity: Možnost hraní na hudební nástroje, zpěv a další hudbařské dobrodružství.

5. Výlety: Krátké výlety do okolí, přírodní procházky, cyklovýlety, táborování a další dobrodružné aktivity.

6. Hry a soutěže: Stavění týmů, kvízy, sportovní a vědomostní soutěže a další zábavné a soutěživé hry.

7. Plavecké aktivity: Bazénové hry, plavecké lekce a vodní sporty.

Náš tým instruktorů je plný energie a nadšení a je připraven zajistit, aby každé dítě našlo v táboře něco, co ho baví a co mu pomůže rozvíjet jeho jedinečné dovednosti. Program tábora je samozřejmě přizpůsoben aktuálnímu počasí, takže se nemusíte obávat nepředvídatelných podmínek.

Nezapomeňte se přihlásit co nejdříve, místa jsou omezena a tato zábavná dobrodružství se rychle zaplňují! Pro další informace nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vás a vaše děti na našem letním komunitním aeroklubovém táboře!

Počet dětí: 20 
Termín: 8.7.- 12.7.2024 
Poplatek: 1 500,-Kč (zahrnuje: obědy, pitný režim, programová náplň tábora) 

Přihlášení je možné přes formulář: https://forms.gle/KgtSWrcgQ3CVnyai9 

Realizováno ve spolupráci s MAS Podchlumím, z. s., spolufinancováno Evropskou unií v rámci projektu OPZ+ v MAS Podchlumí.
 

Nový pilot, obnovený kluzák a reprezentace na Plachtařském Mistrovství ČR

Nový pilot, obnovený kluzák a reprezentace na Plachtařském Mistrovství ČR

Aeroklub má vždy radost z nových úspěchů svých členů a letošní rok není výjimkou. Chceme se s vámi podělit o tři skvělé novinky, které nás naplnily hrdostí a radostí.

Nový pilot v našich řadách: Po náročném období přípravy a zkoušek máme tu čest přivítat mezi naše nové piloty Romana Čermáka. Roman ukázal svou oddanost letectví, zvládnutím teoretického a praktického výcviku. Jeho úspěšný závěrečný let byl nejen důkazem jeho dovedností, ale také výsledkem tvrdé práce a odhodlání. Srdečně vítáme Romana mezi piloty a přejeme mu mnoho šťastných letů.

Navrácený kluzák L13 OK-2800: Po náročném servisu, který probíhal v posledních měsících, jsme s radostí na našem letišti přivítali zpět kluzák L13 OK-2800. Tato nádherná a osvědčená létající mašina je nyní připravena znovu vzlétat a dělat radost nejen našim žákům ve výcviku. Věříme, že tento stroj poskytne mnoho nezapomenutelných zážitků a cenných výukových chvil.

Úspěch na Plachtařském Mistrovství České republiky: Chceme také blahopřát našemu talentovanému kolegovi Pavlu Trybenekrovi, který nás nedávno reprezentoval na Plachtařském Mistrovství České republiky. Jeho neúnavná práce a oddanost letectví mu vynesly skvělé 4. místo v této náročné soutěži. Pavel je skvělým příkladem pro všechny členy aeroklubu a inspirací pro ty, kteří se chtějí věnovat létání s vášní a profesionálním přístupem.

Těšíme se na další vzrušující momenty a společné chvíle nad oblohou.

Příjemné létání a mnoho úspěchů do budoucna!

Chcete létat? Chcete létat ve „větroni“? Chcete létat ve „větroni“ u nás v Hořicích? Pak ČTĚTE!

Chcete létat? Chcete létat ve „větroni“? Chcete létat ve „větroni“ u nás v Hořicích? Pak ČTĚTE!

Létání a především plachtění je úžasný sport. Většina těch, která jen lehce pootevřela dveře této úžasné aktivitě, jí nakonec bezmezně propadla nebo minimálně zásadně ovlivnila jejich život a pohled na svět kolem. Nedivte se! Zážitek z letu a z postupného „dobývání vzduchu“ je něco naprosto neuvěřitelného… A jelikož jste tady, jste jenom krůček k tomu to zažít také! Pojďme tedy společně ten poslední krůček překonat. Sepsali jsem vám vše podstatné, co by vám ho mělo usnadnit udělat… nebo minimálně odpovědět na většinu z vašich případných otázek! Tak se pohodlně usaďte do virtuálního kokpitu a čtěte!